Logo

Lingken 125cc

Број на оглас: 3157958 | Објавен на: 07.05.2019, 12:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Останато

Година: 2015

Модел: Lingken

Километри: 5000

Цена: 600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


LINGKEN 125cc
se prodava lingken 125cc kako nov poveke inf na 078346706

Inf. 078346706
Inf. 078346706
Inf. 078346706
Inf. 078346706

 Кратово

Прати Е-Маил

 Hristijan

Потврден огласувач