Logo

Turan

Број на оглас: 3157999 | Објавен на: 16.02.2019, 18:44
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vo ekstra sostojba servis novi zimski gumi za poveke informaci javetese na brojot 075 795 041..

  Прилеп    Општина: Кривогаштани

Прати Е-Маил

  traktor