Logo

Fotelja fotelji

Број на оглас: 3158014 | Објавен на: 12.10.2019, 12:11
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.200 МКД
1.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Вид на оглас: Се продава


Solidno zacuvana

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  ljupce

Потврден огласувач