Logo

Seat Altea 2.0 tdi 6 brzini 140 k.s

Број на оглас: 3158230 | Објавен на: 25.06.2019, 14:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 106 kw / 144 ks

Цена: 3.700 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava SEAT ALTEA 2.0tdi
*** 140 k.s
*** 2.0 tdi
*** 6 brzini
*** registriran do Septembar 2019

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Holding doel

Потврден огласувач