Logo

VW GOLF 5 1.9 TDI. 105 ks.FULL OPREMA-UNIKAT

Број на оглас: 3158280 | Објавен на: 18.02.2019, 19:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.450 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW GOLF 5 1.9 TDI. 77 kw - 105 ks. 2004 g.
VO ODLICNA SOSTOJBA
FUL OPREMA
PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 ........

Потврден огласувач