Logo

SE PRODAVA KUCA VO GOSTIVAR, CENTAR 338 m2

Број на оглас: 3158388 | Објавен на: 30.06.2020, 20:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 9

Квадратура: 338 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Централно

Дворна површина: 200 m²

Тип на домот: Мулти семејна куќа

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Година на градба: 1996

Година на реновирање: 1997

Број на балкони: 4 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 4 Паркинг места

Ориентација: Исток

Цена: 360.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Prodavan Kuca vo Gostivar sproti intenatot, centar peski 5 minuti.Cvrsto gradena. Odlicna za Ziveenje.
Ima parno koe moze da bide za posebno za lokal i podrum, posebno za drugite dva strata. Lokal i podrum Industriska Struja. Moznost za parkiranje i na povece od 4 vozila. Dvorno mesto. Mozna e zamena za stan vo Skopje.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Зоран

Потврден огласувач