Logo

Prodavam delovi za Man TGA

Број на оглас: 3158494 | Објавен на: 31.05.2020, 00:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovni delovi za Man TGA 18 410, 430, 440 i 460 euro 3. SE STO VI TREBA!

Imam i celi kamioni:
tga460 euro3 NE registriran 5700e.
tga 410 euro3 registriran 4900e.

- Imam se i za Man 19 403,463 i 464.

- Sanduk kiper dimenzii 340 200, 1000euro.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач