Logo

Викенд во Крушево

Број на оглас: 3158570 | Објавен на: 21.02.2020, 09:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 30 m²

Греење: Струја

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Апартманите се со посебни влезови, опремени за туристи. Секој апартман има опремена кујна, фрижидер, купатило, балкон, WI-FI , кабелска ТВ, бесплатен паркинг.КЛИМА. Голема тераса за одмор.
Оддалечени 5 минути од центар и 5 мин. од х.Монтана.Блиску до крушевската корија.Идеални за одмор.

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Dimitar

Потврден огласувач