Logo

VW BORA 1.9 TDI-116-KS - 2001 god 6BRZINI

Број на оглас: 3158609 | Објавен на: 16.02.2019, 08:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Bora

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW BORA 1.9 TDI - 116 - KS - 2001 GOD. . . .kompletno servisirana so novi gumi vo exstra sostojba

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 angel

Потврден огласувач