Logo

Gumi za kros cross enduro motori

Број на оглас: 3158883 | Објавен на: 18.02.2020, 13:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Тунинг

Вид на оглас: Се продава


Prodavam gumi za kros enduro nov dimenzija
120.90/18
110.90/18 ka koj saka cena 1000den
Tel.076-980-335

 Струмица    Општина:Василево

Прати Е-Маил

 zeko

Потврден огласувач