Logo

VMREZUVANJE -RUTERI-ZVUCNI KARTICI

Број на оглас: 3158942 | Објавен на: 02.08.2020, 15:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вмрежување, Рутери

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA RUTER -ZVUCNI -MREZNI ZA PC

Огласи од: Zoran

Zoran

Велес

Станете Премиум член

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач