Logo

SAMSUNG - Slim fit 29 inces / 72 cm

Број на оглас: 3158970 | Објавен на: 09.10.2019, 22:41
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.900 МКД
4.200 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Продавам телевизор Samsung SlimFit" 29 inches / 72 cm, 100Hz, во одлична состојба , слика перфектна. Праќам и по Карго.

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Caslav

Потврден огласувач