Logo

Продавам микробранова печка ФУЕГО

Број на оглас: 3159011 | Објавен на: 31.03.2019, 20:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Вид на оглас: Се продава


Микробранова печка ФУЕГО.
Користена е 3 години.
Комплет е изработена од рострафрај.
Големина на печката 30х50х42цм.
Во микробрановата печка има и скара !
Моќноста на микробрановата печка е 1400W , а на скарата дополнителни 1000W.
Никола 070 340-124

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Никола

Потврден огласувач