Logo

FIAT DUKATO 2.8 JTD

Број на оглас: 3159061 | Објавен на: 20.02.2020, 08:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.800 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


FIAT DUKATO 2.8 JTD 2004 GOD registrirano do januari 2021 cenata e fiksna ZA POVEKE INF NA TEL:
078/599-892 COBO
078/599-892 COBO
078/599-892 COBO

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Slobodan

Потврден огласувач