Logo

се продава

Број на оглас: 3159312 | Објавен на: 22.11.2020, 00:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 4489 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


се продава нива од 4489m2.2300 се лозов насад. погодна е за индустриски плац. со технолошка вода.се наоѓа во близина на вв бовин. цена по договор.инфо на 070427403 перо

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 mishko

Потврден огласувач