Logo

iPhone 5C White

Број на оглас: 3159652 | Објавен на: 26.03.2020, 18:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: iPhone 5C White

Боја: White

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 10 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


ITNO
iPhone 5C White
donesen od amerika neverlock
adapterot e za americki steker

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Strumica

Потврден огласувач