Logo

SEAT IBIZA ***TOP***

Број на оглас: 3159653 | Објавен на: 14.02.2019, 23:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Seat Ibiza 1.9
Dizel, so 5 vrati, servisirana registrirana cela godina, nov akumulator, klima, voziloto e vo odlicna sostojba
Povekje informacii : 071 272 771

Cenata ne e fiksna

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач