Logo

Pietro Moro 4 brazdni

Број на оглас: 3159672 | Објавен на: 22.11.2020, 14:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Plugovite se odlicni imam dva broja pietro moro italijanski moze koj sakate ekstra cena inf na tel: 078 271 114 ili 071 692 820

 Свети Николе    Општина:Лозово

Прати Е-Маил

 viktor

Потврден огласувач