Logo

СЕ ПРОДАВА МЕРЦЕДЕС А 170

Број на оглас: 3159846 | Објавен на: 23.06.2019, 14:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 170

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава мерцедес А170, колата е во перфекна состојба направен е комплетен сервис, нови гуми, и со фул опрема.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 xxxx

Потврден огласувач