Logo

Se prodava passat 4 odlicna sostojba

Број на оглас: 3159848 | Објавен на: 15.02.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 116 kw / 158 ks

Цена: 2.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Napraven i e golem servis moze da se vidi vo sekoe vreme.
Info.078 810 207

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Tipo

Потврден огласувач