Logo

Sony XPERIA XA1 NOV!!! so garancija od Vip

Број на оглас: 3160192 | Објавен на: 14.02.2019, 16:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Sony

Модел: XPERIA XA1

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 150 €
10.000 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e kupen od VIP pred dva dena so dve godini garancija, raboti na site karticki.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Dime

Потврден огласувач