Logo

se prodavat

Број на оглас: 3160432 | Објавен на: 18.08.2019, 07:40
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 140 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Вид на оглас: Се продава


masina samsung 14.000den 070737190

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  zoran

Потврден огласувач