Logo

VW Passat 2.0tdi 2008god moze zamena

Број на оглас: 3160726 | Објавен на: 24.08.2019, 12:40
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 6.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


VW Passat 2.0tdi DSG menuvac, servisiran, registriran, novi gumi, visoko nivo na oprema, uvezen od ch vo top sostojba. Moze zamena so moja ili vasa doplata.
Poveke info na tel: 077-760-243

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Toni

Потврден огласувач