Logo

Transporter

Број на оглас: 3160740 | Објавен на: 19.04.2019, 14:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.100 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Седишта за кола

Вид на оглас: Се продава


Se prodava transporter,zacuvan vo dobra sostojba,malku koristen.

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 XXXXX

Потврден огласувач