Logo

Циркулар со пила

Број на оглас: 3160821 | Објавен на: 01.02.2019, 17:13
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


Циркулар со пила во одлична состојба

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  Гоце Стојановски

Потврден огласувач