Logo

Huawei P9 Lite Black Fullpack Neverlock

Број на оглас: 3160864 | Објавен на: 11.02.2019, 18:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: P9 Lite

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 4.500 МКД
4.700 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava dobro socuvan huawei p9 lite fullpack raboti na site karticki crna boja, telefonot e kupen od vip

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач