Logo

SE PRODAVA GOLF MOZE I ZAMENA

Број на оглас: 3160914 | Објавен на: 11.04.2019, 14:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 83 kw / 113 ks

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e 110ks i e vo ekstra sostojba moze da se proba i vidi vo sekoe vreme moze i zamena za poevtino

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач