Logo

Passat CC

Број на оглас: 3161029 | Објавен на: 23.01.2020, 17:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: CC

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Passat CC 2.0tdi 125kw/170ps
Abs,Navigacija,Bi-Xenon adaptive farovi, Parking senzori so kamera vo rikverc, Kozen enterier, Greenje i ladenje so masazeri na sedista, Sport/Comfort podvozje, Senzori za dozd, ekstra socuvan i servisiran za narednite 15000km
Info Viber 078 212 525 Koce

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Koce