Logo

Pecki na Pellet

Број на оглас: 3161134 | Објавен на: 14.02.2019, 14:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 28.500 МКД
30.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


Ecospar Tukana. 8 kW. Тоа е за продажба Затоа што се движам во друга куќа.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 mdrky