Logo

Chevrolet Spark Atest Plin registriran cela god/zelen karton

Број на оглас: 3161257 | Објавен на: 24.04.2019, 19:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Spark

Година: 2006

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 38 kw / 52 ks

Цена: 1.400 €
1.430 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


za kontakt zvonete na ovoj broj
075 666 304
075 666 304
075 666 304
075 666 304
075 666 304
MOZE ZAMENA SO MOJA DOPLATA DO 1000 EVRA ZA POGOLEMO
Chevrolet Spark 0.8
Atestiran Plin
reg cela god do 26,12,2019
zelen Karton cela godina
Klima
Akomulator nov
Bez Zameni
na lice mesto dogovor za cena

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Oglas 5

Потврден огласувач