Logo

CANNONDALE trail 2 29er 2017

Број на оглас: 3161457 | Објавен на: 15.02.2019, 11:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 570 €
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Golemina L 2x10 brzini,xt zaden menuvac,deore preden menuvac ROCK SHOK recon vila,kocnici shimano deore m-506
Velosipedot e kako od salon NOV!!!
Za povece informacii inbox!!!
Kontakt: 076293020 slavce

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Stevo

Потврден огласувач