Logo

Се издава наместен стан

Број на оглас: 3161613 | Објавен на: 17.02.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 80 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2010

Година на реновирање: 2016

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Североисток

Адреса: Железничка 18

Цена: 200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Неместен стан во посебен дел на куќа.Климатизирано со кабловска и можност за интернет.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Алексов Игор

Потврден огласувач