Logo

4 LETNI GUMI SO BANDASI 165/70/14 ZA POLO,SEAT, SKODA , FOX

Број на оглас: 3161688 | Објавен на: 30.03.2019, 16:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


4 GUMI SO BANDASI so 5 strafovi.. 165/70/14 ZA POLO , SEAT , SKODA , FOX GUMITE SE LETNI I ZACUVANI SE KAKO NOVI

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Bale

Потврден огласувач