Logo

DIZNI ZA AUDI VW SEAT SKODA

Број на оглас: 3161714 | Објавен на: 10.08.2020, 17:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 3 ispravni injectori za audi vw seat skoda 1.9tdi 131hp motor.

Info na 072675645

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Korisnik

Потврден огласувач