Logo

Audi A4 2.0 120 ks

Број на оглас: 3161755 | Објавен на: 15.02.2019, 21:34
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 7.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba na bg redovni tqbli regisyrirano do 1. 2020 servisirano so novi ximski gumi.

  Демир Хисар

Прати Е-Маил

  zan

Потврден огласувач