Logo

Vw

Број на оглас: 3161779 | Објавен на: 22.04.2019, 16:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: New Beetle

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Exstra Ful oprema servisirana registrirano informacii na tel 078763440 mozna zamena za pogolema kola.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Marinko

Потврден огласувач