Logo

Трактор APOLLO CF454 4x4 1 газда 2014 год.

Број на оглас: 3161802 | Објавен на: 02.02.2019, 16:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.800 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Се продава трактор АPOLLO CF454 4x4 од 1 газда, 2014 година купен од салон 9.500 евра , 300 работни саати, со фабричка кабина со парно греење радио, компресор вграден фабрички, кочници има на дискови со кугли во полуосовина со подмачкување, разбој на лагерски синџири со Турска кука, а може да се стави и потеглицата исто така која е фабричка.

Тракторот е користен само за 150 корени сливи !

Последен сервис е направен на 250 саати од овластен сервис уште кога беше под гаранција и му е сменето моторното уље 10л, филтрите и деференцијалното уље 60л.

БЕЗ ЗАМЕНИ !!!

ИТНО СЕ ПРОДАВА ПОРАДИ ЗАМИНУВАЊЕ ВО СТРАНСТВО !!!
Се продаваат и:
Merdedes B180 CDI 2006
https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=2357918

Комбе Mercedes V230 TD 1997
https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3161712

Fiat Doblo 1,3 Multijet 2006 oд 1 газда
https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3161728

 Берово    Општина: Пехчево

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач