Logo

TELEVIZOR NEO 32" LCD EKRAN SUPER

Број на оглас: 3161823 | Објавен на: 16.09.2020, 17:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: NEO

Производ: LCD

Големина: 81 cm (32 inch)

Цена: 2.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Televozorot raboti ekranot mu e zdrav (izgoreno napojuvajne taka mi rekoa vo serviz za televizori treba da mu se zameni napojuvajneto moze i polovno da mu se stavi dr e se super ) moze i na viber(071 900 157)

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 VW (претпријатие)

Потврден огласувач