Logo

14 Felga

Број на оглас: 3162042 | Објавен на: 21.02.2020, 20:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 110 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Nissan,Volvo,Toyota,Mitsubishi. 4x114.3

 Тетово    Општина:Боговиње

Прати Е-Маил

 ilber

Потврден огласувач