Logo

MIX-8 Нов аудио миксер погоден за DJ

Број на оглас: 3162121 | Објавен на: 15.02.2020, 00:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Вид на оглас: Се продава


Осум канален миксер, никогаш не користен!

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Mancev

Потврден огласувач