Logo

Миксер MIX-8

Број на оглас: 3162124 | Објавен на: 23.09.2020, 14:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Вид на оглас: Се продава


Нов, во кутија некористен 8 канален аудио миксер

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Mancev

Потврден огласувач