Logo

Motor za wv Golf 6 110ks 2.0 2009 god.

Број на оглас: 3162392 | Објавен на: 17.02.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Motor za Golf 6 110ks 2.0 2009 god.
motorot moze da se prodava i na posebni delovi zavisi sto sakate. Ima pominato okolu 200.000km
Mob:071397155
Mob:071261857 Viber

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Blaze

Потврден огласувач