Logo

Mercedes CLK 270 CDI

Број на оглас: 3162621 | Објавен на: 15.02.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: CLK 270

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 5.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba
Mercedes CLK 270 CDI ELEGANCE

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Slave

Потврден огласувач