Logo

Mini Morris 2007 🇨🇭swiss🇨🇭

Број на оглас: 3162689 | Објавен на: 14.02.2019, 00:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mini

Модел: ONE

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mini morris 2007god 1.6 90ks 166000km so servisna Novi gumi M S Donesena so vozenje od CH

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Auto Lyss CH

Потврден огласувач