Logo

Delovi za Sharan

Број на оглас: 3162714 | Објавен на: 08.12.2019, 18:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat delovi za Sharan 110 KS 1999 godina TDI . Ima 7 sedista koi se dobro socuvani.

 Кратово

Прати Е-Маил

 dragan

Потврден огласувач