Logo

Audi A4 2.0TDI

Број на оглас: 3162748 | Објавен на: 16.04.2019, 13:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 4.650 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A4 2.0 140ks 🔝🔝
Dvozonski Klimatronik
Servo
kozen volan
tempomat
, 6 brzini
ESP, ABS, bord kompjuteri 
CD MP3
Komand
Elektrika retrovizori
Elekrtika site 4 stakla 
Registeiran cela godina
Servis pred 1500km (ulje, filtri, rebrast, zategaci, vodna pumpa
Uvezena od IT🇮🇹🇮🇹
Poveke informacii 077579776

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач