Logo

Se prodava polo 1.4 benzin

Број на оглас: 3162770 | Објавен на: 29.09.2019, 19:22
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 1.250 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava polo 1.4 8 v. benzin so klima registrirano do sedmi mesec 2019 god.

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  Jane

Потврден огласувач