Logo

Opel Astra 1.7CDTI

Број на оглас: 3162800 | Објавен на: 22.04.2019, 14:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2006

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 3.199 €
3.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Astra 1.7CDTI, 2006god. na proizvodstvo, reg. do 12/2019. vo super sostojba, servisirana, bez nikakvi vlozuvanja
Tel. za kontakt: 076395348 Stevo

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Hristijan

Потврден огласувач