Logo

Se prodava kuka

Број на оглас: 3163063 | Објавен на: 08.08.2019, 10:24
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 200 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Исток

Адреса: Pavel Satev

Цена: 40.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Vo ubava naselba pod kasarni do tipskite so izlez na dve ulici. Celosno legalizirana.
KONTAKT TEL: 071 278 146

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  igor

Потврден огласувач