Logo

Golf 1.6 TDI

Број на оглас: 3163077 | Објавен на: 12.07.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 7.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 1.6 TDI, Karavan
-dvojna klima
-bluetooth radio so sopstven sharzer za 6 cedinja,
touch ,
-multifunkcionalen volan
-greaci vo sedista
-servisna istorija za site kilometri vo VW-Germanija.
-Zamenet zamaec set (LUC)

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 МАСПО дооел,Кавадарци (претпријатие)

Потврден огласувач